Доставка та оплата


Обробка та відправка замовлення займає один робочий день. Всі товари є на складі в наявності. Якщо замовлення оформлено сьогодні - замовлення буде оброблено та відправлено на наступний робочий день. В окремих випадках термін обробки й відправки замовлень може бути збільшений на один-два робочих дні.

Зазначені терміни можуть бути дотримані лише в тому випадку, якщо при реєстрації й оформленні замовлення Ви зазначили всі дані, необхідні для відправлення Вашого замовлення, а якщо ні, тоді термін обробки замовлення може бути збільшений на час, необхідний для уточнення даних.

Якщо при реєстрації Ви зазначили всі дані, необхідні для відправлення Вашого замовлення, замовлення буде відправлено без попереднього телефонного дзвінка Вам, про відправлення Ви будете проінформовані листом на e-mail і за допомогою SMS.

Зверніть увагу: якщо було оформлено кілька замовлень - кожне замовлення буде відправлено окремою посилкою зі своїм номером відправлення, об'єднання декількох замовлень в одне замовлення не здійснюється.


Доставка в межах України:

Для замовлень із сумою до сплати від 3000 грн. доставка безкоштовна, для інших замовлень:

- доставка службою "Нова пошта" - у відділення Нової Пошти у Вашому місті 39 грн., (ніяких додаткових комісій і платежів не стягується)
- кур'єрська доставка службою "Нова пошта" 79 грн., (ніяких додаткових комісій і платежів не стягується)
- доставка службою "Укрпошта" - 39 грн. + комісія за післяплату при отриманні замовлення

Оплата замовлення:
- при одержанні замовлення

Доставка в інші країни:

Доставка здійснюється "Укрпоштою" поштовою посилкою, міжнародне відправлення, авіатранспортом.

Вартість доставки замовлення за межі України залежить від країни призначення а також ваги та габаритів відправлення, розраховується після обробки замовлення та резервування замовлених товарів, та надсилається електроним листом на адресу email замовника разом із розрахунком загальної суми до сплати та посиланням на сторінку оплати замовлення.

Оплата замовлення (інші країни):
- банківською картою VISA, Mastercard

 

 

Більш детальна інформація: Умови придбання товарів