Умови придбання товарів на сайті

Будь-які товари, пропоновані до продажу на сайті www.vilenna.ua, можуть бути придбані на умовах, що зазначено нижче.  Створюючи замовлення на придбання товарів на сайті www.vilenna.ua, Ви підтверджуєте згоду з умовами продажу й доставки товарів сайту www.vilenna.ua.

Для придбання товарів, пропонованих до продажу Vilenna TM, необхідно оформити замовлення на сайті. 

Підтвердженням успішного оформлення замовлення на сайті є електронний лист із копією замовлення, який у випадку успішного завершення оформлення замовлення відправляється на e-mail скриньку покупця, зазначену у реєстраційних даних при реєстрації на сайті.


Обробка та відправка замовлення

Обробка та відправка замовлення займає один робочий день. Всі товари є на складі в наявності. Якщо замовлення оформлено сьогодні - замовлення буде оброблено та відправлено на наступний робочий день. В окремих випадках термін обробки й відправки замовлень може бути збільшений на один-два робочих дні.

Зазначені терміни можуть бути дотримані лише в тому випадку, якщо при реєстрації й оформленні замовлення Ви зазначили всі дані, необхідні для відправлення Вашого замовлення, а якщо ні, тоді термін обробки замовлення може бути збільшений на час, необхідний для уточнення даних.

Якщо при реєстрації Ви зазначили всі дані, необхідні для відправлення Вашого замовлення, замовлення буде відправлено без попереднього телефонного дзвінка Вам, про відправку Ви будете проінформовані листом на e-mail і за допомогою SMS. Це стосується всіх без винятку замовлень, способом доставки в яких зазначені або "Укрпошта" або "Нова Пошта", а також "кур'єром "Нової Пошти"".

Відправка замовлення здійснюється із регіонального складу, який розташований у м. Миргород, поштовий індекс 37600, Україна.

Лист на Ваш e-mail та SMS-повідомлення з інформацією про відправку замовлення Вам будуть відправлені після відправки замовлення у день відправки замовлення. 

Зверніть увагу: якщо було оформлено кілька замовлень - кожне замовлення буде відправлено окремою посилкою зі своїм номером відправлення, об'єднання декількох замовлень в одне замовлення не здійснюється.

 

Країни, в які може здійснюватися доставка:

Україна та інші країни.

 

Доставка та оплата в межах України

Після відправки Вашого замовлення на Ваш мобільний номер, зазначений у реєстраційних даних, буде відправлено SMS з номером декларації Нової Пошти (необхідний для одержання посилки), або ж з номером відправлення Укрпошти (номер посилки, використовується для відстеження місцезнаходження посилки за допомогою сайту Укрпошти).

Доставка здійснюється на вибір транспортною компанією "Нова пошта" або державним підприємством "Укрпошта". Також можлива доставка "Новою Поштою" кур'єром на адресу, що зазначена при реєстрації на сайті (в населеному пункті повинен бути хоча-б один склад " Нової Пошти"). Доставку товару сплачує замовник.

Для доставки "Новою поштою " на склад (у відділення)  "Нової Пошти", у Вашому населеному пункті  повинен бути розташований хоча-б один склад цієї компанії,  при оформленні замовлення в майстрі оформлення замовлення на сторінці вибору способу доставки необхідно буде обрати спосіб доставки "Новою Поштою", а також зі списків, що випадають, вибрати назву населеного пункту  і номер відділення "Нової Пошти" ( для однозначного вибору поруч із номером відділення зазначена його адреса).

В середньому термін доставки "Новою Поштою"  на склад (у відділення) "Нової Пошти" складає 1-2 дні, вартість   доставки  "Новою Поштою"  на  склад (у відділення)  "Нової  Пошти"  становить 39грн., незалежно від ваги та габаритів посилки а також незалежно від міста отримувача.  Отримати замовлення можна на складі (у відділенні) "Нової Пошти", що зазначено в замовленні при його оформленні на сайті.

Для доставки "Новою Поштою" кур'єром на адресу, що зазначена при реєстрації на сайті, при оформленні замовлення необхідно вказати відповідний спосіб доставки, при цьому в зазначеному для доставки населеному пункті повинен бути хоча-б один склад " Нової Пошти", вартість доставки "Новою Поштою" кур'єром становить 79грн., незалежно від ваги та габаритів посилки а також незалежно від міста отримувача.

Для доставки "Укрпоштою ",  при оформленні замовлення в майстрі оформлення замовлень на сторінці вибору способу доставки необхідно буде обрати спосіб доставки "Укрпоштою". Доставка державним підприємством "Укрпошта" здійснюється в будь-який населений пункт України. Вартість доставки "Укрпоштою" у межах України становить 39грн., незалежно від ваги та габаритів посилки а також незалежно від міста отримувача, плюс відсоток і комісія за відправку післяплати згідно тарифів Укрпошти. В середньому термін доставки "Укрпоштою" становить  4 - 8 днів, отримати замовлення можна  у Вашому поштовому відділенні.

Більш детальну інформацію Ви можете одержати на офіційних сайтах компаній "Нова Пошта" і "Укрпошта".

Оплата здійснюється післяплатою при одержанні посилки.

Оплата товару при доставці у буль-яке відділення Нової Пошти чи Укрпошти може здійснюватися при його отриманні! Ніякої передоплати та коштів наперед!

Більше того, якщо доставка здійснюється "Новою Поштою" на склад "Нової Пошти" - у цьому випадку при отриманні й оплаті посилки оформлення й відправлення післяплати для покупців нашого інтернет-магазину "Новою Поштою" здійснюється безкоштовно!

 

Для доставки в інші країни.

Доставка здійснюється "Укрпоштою" поштовою посилкою, міжнародне відправлення, авіатранспортом.

 

Повернення товару

Повернення товару здійснюється за бажанням покупця відповідно до чинного законодавства України у терміни, передбачені Законом "Про захист прав споживачів" (на сьогодні це 14 днів з моменту оплати, не враховуючи день покупки).

Повернення товару належної якості здійснюється за наступних умов:

1. Товар, який Ви бажаєте повернути, необхідно відправити "Новою Поштою" без накладної плати, або "Укрпоштою" посилкою без накладної плати, разом із заповненим бланком на обмін/повернення товару, який було отримано разом із замовленням. Вся необхідна інформація для відправки товару зазначена у бланку.

Також до бланка необхідно додати фотокопію (ксерокопію) чека про оплату товару: якщо товар був оплачений у відділенні Укрпошти - у цьому випадку це чек Укрпошти, якщо товар був оплачений у відділенні Нової Пошти - у цьому випадку це чек ТОВ "Пост Фінанс" - оператора з прийому платежів у відділеннях Нової Пошти. На фотокопії (ксерокопії) чека необхідно поставити дату й напис "Копія вірна", а також прізвище й ініціали покупця.

Замовлення можна повернути повністю або частково. Якщо замовлення було оформлено на декілька виробів, із яких необхідно повернути тільки деякі вироби - не обов'язково повертати все замовлення, можна повернути окремі вироби із замовлення, відзначивши їх у бланку на обмін/повернення товару.

2. Відправка посилки з поверненням здійснюється за рахунок покупця.

3. Зверніть увагу іще раз: відправлення посилки з поверненням здійснюється "Новою Поштою" без післяплати та без зворотньої доставки або "Укрпоштою" звичайною посилкою або бандероллю без післяплати.

4. Якщо одиниця товару, що повертається, не має слідів використання, прання, не має ушкоджень і забруднень та її повернуто у повній комплектації в заводському пакуванні зі збереженням усіх бирок та ярликів - у цьому випадку вона підлягає поверненню.

5. У випадку повернення товару, якщо товар відповідає умовам п.4 і підлягає поверненню, кошти покупцеві будуть повернуті наступним чином:

  • якщо замовлення, за яким здійснюється повернення товару, було оплачене покупцем при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти або Укрпошти, або було оплачене при отриманні кур'єру Нової Пошти - кошти покупцеві можуть бути повернуті поштовим переказом Укрпоштою, або, за бажанням покупця, кошти можуть бути повернуті покупцеві на карту Приватбанку (карта повинна бути на ім'я покупця). У даному випадку покупцем вважається фізична особа, чиє ім'я і прізвище вказані в якості платника за замовленням у фінансовому документі про оплату ТОВ "Пост-Фінанс" (оператора з прийому платежів у відділеннях ТОВ "Нова Пошта") або у фінансовому документі Укрпошти.

Відправка грошових коштів здійснюється у термін від одного до семи робочих днів з моменту отримання посилки з поверненим товаром.


Обмін товару на інший розмір

Обмін товару на цей же товар у іншому розмірі здійснюється за бажанням покупця відповідно до чинного законодавства України у терміни, передбачені Законом "Про захист прав споживачів" (на сьогодні це 14 днів з моменту оплати, не враховуючи день покупки).

Якщо на момент здійснення обміну необхідний розмір товару відсутній у продажу, покупцеві буде здійснено повернення грошових коштів як при звичайному поверненні товару.

Обмін товару належної якості на цей же товар в іншому розмірі здійснюється при наступних умовах:

1. Товар, який Ви бажаєте обміняти, необхідно відправити "Новою Поштою" або "Укрпоштою" разом із заповненим бланком на обмін/повернення товару, який було отримано разом із замовленням. Вся необхідна інформація для відправки товару зазначена у бланку.

Також до бланка необхідно додати фотокопію (ксерокопію) чека про оплату товару: якщо товар був оплачений у відділенні Укрпошти - у цьому випадку це чек Укрпошти, якщо товар був оплачений у відділенні Нової Пошти - у цьому випадку це чек ТОВ "Пост Фінанс" - оператора з прийому платежів у відділеннях Нової Пошти. На фотокопії (ксерокопії) чека необхідно поставити дату й напис "Копія вірна", а також прізвище й ініціали покупця.

Замовлення можна обміняти повністю або частково. Якщо замовлення було оформлено на декілька виробів, з яких необхідно обміняти тільки деякі вироби - не обов'язково відправляти на обмін все замовлення, можна відправити на обмін окремі вироби із замовлення, відзначивши їх у бланку на обмін/повернення товару.

2. Відправка посилки з товаром для обміну здійснюється за рахунок покупця.

3. Зверніть увагу іще раз: відправка посилки з поверненням здійснюється "Новою Поштою" без післяплати та без зворотньої доставки або "Укрпоштою" посилкою або бандероллю без післяплати.

4. Якщо одиниця товару не має слідів використання, прання, не має ушкоджень та забруднень і її повернуто у повній комплектації у заводському пакуванні зі збереженням усіх бирок і ярликів - у цьому випадку вона підлягає обміну.

5. У випадку обміну товару, якщо товар відповідає умовам п.4 і підлягає обміну, посилка з обміном буде відправлена покупцеві тим же способом, яким було доставлено замовлення, за яким була придбана одиниця товару що обмінюється.

Вартість доставки покупцеві посилки з обміном ( у межах України) складає:

- "Укрпоштою" за адресою, яка була вказана покупцем при оформленні замовлення, за яким здійснюється обмін: 39грн.;
- " Новою Поштою" на склад Нової Пошти, який був вказаний покупцем при оформленні замовлення, за яким здійснюється обмін: 39грн.;
- " Новою Поштою" кур'єром за адресою, яку було вказано покупцем при оформленні замовлення, за яким здійснюється обмін: 79грн.

Обмін товару здійснюється тільки на цей же товар в іншому розмірі, обмін товару на товар із іншим артикулом не здійснюється.

Відправка посилки з обміном здійснюється у термін від одного до семи робочих днів з моменту одержання посилки з виробом для обміну.